SOLO-ORCHESTRA | Apie mane
343
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-343,qode-music-1.0.3,qode-news-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,footer_responsive_adv,transparent_content,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-starflix,qode_advanced_footer_responsive_1000,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive

Apie mane

Romas Morkūnas

Romas Morkūnas – jaunos kartos Lietuvos akordeonistas, daugelio respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatas. Mokytis groti akordeonu pradėjo Joniškio meno mokykloje, vėliau studijas tęsė Šiaulių konservatorijoje. Profesionalaus atlikimo meno mokėsi Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, kurioje 2010 m. įgijo muzikos magistro kvalifikacinį laipsnį.

Už aktyvumą, kūrybingumą ir pasiektus svarius laimėjimus tarptautiniuose konkursuose Romas Morkūnas buvo apdovanotas Ministro Pirmininko bei Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės padėkos raštais.

2013 m. buvo išrinktas Lietuvos akordeonistų asociacijos (LAA) jaunimo sekcijos pirmininku.

2013 – 2017 metais dėstė akordeono specialybę Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje.

Atlikėjas aktyviai dalyvauja Lietuvos akordeonistų koncertiniame gyvenime, tarptautiniuose festivaliuose, seminaruose, meistriškumo pamokose. Yra paruošęs solinių rečitalių, koncertuoja įvairių ansamblių sudėtyse su žinomais Lietuvos atlikėjais. Kaip solistas grojo su Šiaulių miesto bei Kauno Vytauto Didžiojo Universiteto kameriniais orkestrais.